وزارت علوم، تحقيقات و فناوري | پست الکترونيک | سامانه خدمات آموزشي | فعالیت های پژوهشی | رشته های تحصیلی | ارتباط با موسسه | نقشه سايت | ENGLISH
 
   (طرح غدیر (اشتراک منابع کتابخانه ای
 
طرح غدیر راهکاری است که متقاضیان (دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد) با عضویت در این طرح می توانند به صورت مستقیم به کتابخانه های عضو این طرح مراجعه نموده و از کلیه خدمات آنها استفاده نمایند.مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران به عنوان سازمان هماهنگ کننده طرح غدیر در میان مراکز می باشد که مقررات و ضوابطی را جهت این طرح تعیین نموده و کلیه مراکز و کتابخانه ها موظف به اجرای آنها می باشند.
طریقه استفاده از طرح غدیر
آن دسته از دانشجویان مقطع ارشد که علاقه مند به عضویت فراگیر کتابخانه ها(طرح غدیر) هستند، می توانند با مراجعه به سامانه  http://saham.irandoc.ac.ir ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام، اطلاعات عضو به مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی ارسال شده و مجری طرح پس از تآیید صحت اطلاعات، اجازه پرداخت الکترونیکی به اعضا را می دهد.
از زمان تقاضای عضویت تا آماده سازی و ارسال کارت عضویت به کتابخانه حدود 3 هفته تا یک ماه طول می کشد که به محض صدور کارت و ارسال به مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی، از طریق ایمیل به عضو مربوطه اطلاع رسانی می شود.
نکته اول: خواهشمند است قبل از انجام ثبت نام، فایل راهنمای موجود در همان صفحه را با دقت مطالعه فرمایید تا ثبت نام بدون مشکل انجام گردد.
نکته دوم: کلیه دانشجویان در پایان تحصیلات خود و یا زمان انصراف از تحصیل و انتقال به دانشگاه دیگر ملزم به تسویه حساب با کتابخانه می باشند. اعضا به مبدا (محل عضويت) مراجعه و ضمن تحويل كارت‌ عضويت، تقاضاي تسويه حساب مي‌نمايند. در صورتی که کارت عضوی مفقود گردیده باشد مسوولیت تاخیر در سویه حساب وی که ممکن است تا 3 ماه به طول انجامد به عهده خود شخص خواهد بود .
     
    
   
همایش ها
ٍETS  
RIP  
مرکز کامپیوتر
ضوابط پست الکترونیک  
کتابخانه
عضویت در طرح الغدیر  
آزمایشگاه و کارگاه ها
اطلاعیه های پژوهشی
 
   بابل - اميرکلا - کمربندي - نبش خيابان دانشگاه - کدپستي 76437-47317            تلفن (8 خط): 32355000-011  نمابر: 32354000-011
  University St., Amirkola, Babol 47317-76437, IRAN   Tel (8 Lines): (+98-11) 32355000   Fax: (+98-11) 32354000