English
  وزارت علوم، تحقيقات و فناوري | پست الکترونيک | سامانه خدمات آموزشي | فعالیت های پژوهشی | رشته های تحصیلی | ارتباط با موسسه | نقشه سايت | ENGLISH
اطلاعیه برگزاری ششمین دوره مراسم تجلیل از دانشجویان برتر علمی
تاریخ ثبت: ( شنبه 4 خرداد سال 1398)


ششمین دوره مراسم تجلیل از دانشجویان برتر علمی موسسه در روز‍‍‍ ينجشنبه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰ صبح در محل سالن اجتماعات موسسه واقع در طبقه سوم ساختمان مرکزی موسسه برگزار می گردد. بدینوسیله از کلیه دانشجویان ممتاز که اسامی آنها در لیست ذيل اعلام میگردد دعوت می شود تا جهت تجلیل و دریافت هدایا شخصا حضور به هم رسانند.

لازم به توضیح است بدلیل محدودیت امکان نگهداری هدایا برای کسانیکه امکان حضور در مراسم را ندارند وجود ندارد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 اسامي دانشجويان ممتاز نيمسال تحصيلي 962  موسسه بر اساس شيوه نامه مصوب شوراي آموزش موسسه
ردیف نام مقطع رشته رتبه ترم
1 محمدجواد شاکرزواردهی کارشناسی مهندسی عمران 1 962
2 مهدی نیکوئی فر کارشناسی مهندسی عمران 2 962
3 بهروز گرجی کارشناسی مهندسی عمران-نقشه برداری 1 962
4 محمد خلیلی قره بلاغ کارشناسی مهندسی عمران-نقشه برداری 2 962
5 ماجده حسن پور درزی کارشناسی مهندسی عمران-نقشه برداری 3 962
6 عاطفه ملاتبار فیروزجائی کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار-کامپیوتر 3 962
7 علی فدوی کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر-فناوری اطلاعات 1 962
8 زهرا محمدیان امیری کارشناسی مهندسی معماری 2 962
9 سیده فاطمه سجادی کارشناسی مهندسی معماری 3 962
10 بهاره مصلحی کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی معماری 1 962
11 فاطمه کشوری کناری کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی معماری 2 962
12 الهام ترکمند سرابی کارشناسی حسابداری 1 962
13 مایده سادات آقامیری عربی کارشناسی حسابداری 2 962
14 فرشته تقی نژاد نقیبی کارشناسی حسابداری 3 962
15 علی اصغر رزازیان کارشناسی روانشناسی 1 962
16 فاطمه جان بابایی کارشناسی روانشناسی 2 962
17 مهشید مهدی نژاد کارشناسی روانشناسی 3 962
18 امیرحسین حسن زاده طلوتی کارشناسی مهندسی پزشکی-بیوالکتریک 1 962
19 سیده یاسمین قاضی زاده کارشناسی مهندسی پزشکی-بیوالکتریک 2 962
20 فاطمه رنجبر بیزکی کارشناسی ارشد مهندسی برق-سیستم های قدرت 1 962
21 سیدمرتضی ساداتی خشکرودی کارشناسی ارشد مهندسی برق-سیستم های قدرت 2 962
22 کمال علیپور خنکداری کارشناسی ارشد مهندسی عمران-مهندسی و مدیریت ساخت 1 962
23 عطیه حاج عباسی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-مهندسی و مدیریت ساخت 3 962
24 طاهره کجوری گشتیانی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-مهندسی و مدیریت ساخت 2 962
25 سیاوش کجوری کارشناسی ارشد مهندسی عمران-راه و ترابری 1 962
26 پویا رنجبر کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی و رباتیک 1 962
27 عاطفه تقی زاده کارشناسی ارشد مهندسی عمران-حمل و نقل 1 962
28 آرش مهروند کارشناسی ارشد مهندسی عمران-حمل و نقل 2 962
29 سید ابوالفضل حسینی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات-شبکه های کامپیوتری 1 962
30 زهرا پارسایی بابلی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات-شبکه های کامپیوتری 2 962
31 بهاره حامدی کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سیستم اطلاعات جغرافیایی 1 962
32 صدف حجاریان کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سیستم اطلاعات جغرافیایی 2 962
33 امید گرایلی نژاد کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سیستم اطلاعات جغرافیایی 3 962
34 محمدعلی پیکری تبریزی کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت 1 962
35 معصومه کفشی کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت 2 962
36 عظیم آقاجانی موزیرجی کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت 3 962
 اسامي دانشجويان ممتاز نيمسال تحصيلي 971  موسسه بر اساس شيوه نامه مصوب شوراي آموزش موسسه
37 محمدجواد شاکرزواردهی کارشناسی مهندسی عمران 2 971
38 کمیل رکنی کارشناسی مهندسی عمران-نقشه برداری 1 971
39 سیده ربابه حسین زاده اطاقسرایی کارشناسی مهندسی عمران-نقشه برداری 2 971
40 محمد خلیلی قره بلاغ کارشناسی مهندسی عمران-نقشه برداری 3 971
41 سیده فاطمه سجادی کارشناسی مهندسی معماری 1 971
42 حمیده آزاده کناری کارشناسی مهندسی معماری 2 971
43 زهرا محمدیان امیری کارشناسی مهندسی معماری 3 971
44 فرشته تقی نژاد نقیبی کارشناسی حسابداری 1 971
45 الهام ترکمند سرابی کارشناسی حسابداری 2 971
46 امیرحسین یوسف زاده کارشناسی حسابداری 3 971
47 محمدامین عباسی تالارپشتی کارشناسی مهندسی پزشکی-بیوالکتریک 1 971
48 سیده یاسمین قاضی زاده کارشناسی مهندسی پزشکی-بیوالکتریک 2 971
49 امیرحسین حسن زاده طلوتی کارشناسی مهندسی پزشکی-بیوالکتریک 3 971
50 زهرا حسین میرزایی نبی کارشناسی روانشناسی 2 971
51 علی اصغر رزازیان کارشناسی روانشناسی 1 971
52 معصومه کاظم پور کارشناسی روانشناسی 3 971
53 محمدعلی پیکری تبریزی کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت 1 971
54 معصومه کفشی کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت 2 971
55 محمدحسین عمویی کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت 3 971
56 زهرا پارسایی بابلی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات-شبکه های کامپیوتری 1 971
57 مرتضی میری کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سنجش از دور 1 971
58 علی شریفی کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سنجش از دور 2 971
59 امیرحسین امانی اسطلخ کوهی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-ساختمان های هوشمند 1 971
60 سعید عیدی وندی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-مهندسی و مدیریت ساخت 1 971
61 دانیال آقاجانی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-مهندسی و مدیریت ساخت 2 971
62 علوی دیوکلائی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-مهندسی و مدیریت ساخت 3 971
63 سیدامیرحسین طاهری سیادرکا کارشناسی ارشد مهندسی عمران-راه و ترابری 1 971
64 سلحشورواسكس-ارزو کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سیستم اطلاعات جغرافیایی 1 971
65 محمدحسيني-سعيد کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سیستم اطلاعات جغرافیایی 2 971
66 رجبي پهنه كلايي-محسن کارشناسی ارشد مهندسی نقشه برداری-سیستم اطلاعات جغرافیایی 3 971

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی موسسه


حوزه فرهنگی دانشجویی
بسیج اساتید موسسه
تشکل های دانشجویی
بسیج دانشجویی
انجمن های علمی
انجمن عمران-معماری  
انجمن برق-کامپیوتر
خدمات دانشجویی و فرهنگی
تربیت بدنی و فوق برنامه  
مرکز مشاوره  
امور خوابگاه  
سلف سرویس  
وام صندوق رفاه  
بیمه حوادث دانشجویی  
سفرهای زیارتی
اردوی راهیان نور
موفقیت های دانشجویی
اطلاعيه هاي فرهنگي
اطلاعيه هاي دانشجویی   
   بابل - اميرکلا - کمربندي - نبش خيابان دانشگاه - کدپستي 76437-47317            تلفن (8 خط): 32355000-011  نمابر: 32354000-011
  University St., Amirkola, Babol 47317-76437, IRAN   Tel (8 Lines): (+98-11) 32355000   Fax: (+98-11) 32354000