English
  وزارت علوم، تحقيقات و فناوري | پست الکترونيک | سامانه خدمات آموزشي | فعالیت های پژوهشی | رشته های تحصیلی | ارتباط با موسسه | نقشه سايت | ENGLISH
تجلیل ریاست دانشگاه از اعضای تیم شرکت کننده در مسابقات المپیاد ورزشی دانشگاه های استان
تاریخ ثبت: ( جمعه 1 دی سال 1396)


 

پس از کسب افتخارات فراوان توسط کاروان دانشجویی شرکت کننده در مسابقات المپیاد ورزشی دانشگاه های استان مازندران در نشست صمیمی ریاست محترم دانشگاه آقای پروفسور قدرتی امیری با اعضای تیمهای رشته های مختلف شرکت کننده در این مسابقات در عصر روز پنجشنبه  ۳۰ آذر ۹۶ از این عزیزان با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه قدردانی گردید.

در ابتدای این جلسه که در اتاق ریاست دانشگاه برگزار گردید مسئول محترم تربیت بدنی به ارائه گزارشی از برنامه ریزی و اقدامات انجام شده جهت شرکت این دانشجویان در این مسابقات پرداختند و برگزاری المپیادهای داخلی دانشگاه را بسیار در کسب این پیروزی ها مهم دانستند.

سپس ریاست محترم دانشگاه ضمن تبریک به دانشجویان محترم، کسب این موفقیت ها را نشان از خودباوری دانشجویان عزیز و تلاش والای آنان دانسته و ابراز امیدواری نمودند که این راه با تلاش بیشتر دفتر تربیت بدنی موسسه ادامه یابد.

در انتهای این مراسم از این عزیزان با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه قدردانی گردید و پذیرایی از این عزیزان و عکس یادبود با ریاست دانشگاه آخرین برنامه این مراسم بود.

 

حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی


حوزه فرهنگی دانشجویی
بسیج اساتید موسسه
تشکل های دانشجویی
بسیج دانشجویی
انجمن های علمی
انجمن عمران-معماری  
انجمن برق-کامپیوتر
خدمات دانشجویی و فرهنگی
تربیت بدنی و فوق برنامه  
مرکز مشاوره  
امور خوابگاه  
سلف سرویس  
وام صندوق رفاه  
بیمه حوادث دانشجویی  
سفرهای زیارتی
اردوی راهیان نور
موفقیت های دانشجویی
اطلاعيه هاي فرهنگي
اطلاعيه هاي دانشجویی   
   بابل - اميرکلا - کمربندي - نبش خيابان دانشگاه - کدپستي 76437-47317            تلفن (8 خط): 32355000-011  نمابر: 32354000-011
  University St., Amirkola, Babol 47317-76437, IRAN   Tel (8 Lines): (+98-11) 32355000   Fax: (+98-11) 32354000