English
  وزارت علوم، تحقيقات و فناوري | پست الکترونيک | سامانه خدمات آموزشي | فعالیت های پژوهشی | رشته های تحصیلی | ارتباط با موسسه | نقشه سايت | ENGLISH
اردوی فرهنگی اصفهان (+کاشان+قم) دانشجویان خواهر (۱۲تا ۱۵اردیبهشت)به روایت تصویر
تاریخ ثبت: ( یکشنبه 17 اردیبهشت سال 1396)


حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی موسسه آموزش عالی علوم و فناوری آریان در راستای ارتقاء روحیه اجتماعی – فرهنگی دانشجویان اردوی فرهنگی – تفریحی به مقصد اصفهان، قم و کاشان در روزهای 12 الی 15 اردیبهشت ماه 96 به مدت 4 روز برگزار نمود که با استقبال بسیار خوب دانشجویان روبرو گردید. در این اردو که بیش از 40 نفر ثبت نام اولیه نموده بودند به صورت قرعه کشی 30 نفر انتخاب شدند و کلیه هزینه های این سفر برای دانشجویان رایگان بوده و توسط حوزه معاونت فرهنگی – دانشجویی موسسه پرداخت گردید.

برنامه های مختلفی در این اردو برای دانشجویان محترم تدارک دیده شده بود که از مهمترین آنها زیارت بارگاه حضرت معصومه (ع) در قم، بادید از اماکن تاریخی شهر اصفهان از جمله میدان نقش جهان، سی و سه پل، پل خواجو، عمارت عالی قاپو،کاخ هشت بهشت،کاخ چهل ستون،کلیسای وانک در جلفا ،کوه صفه، باغ پرندگان،آکواریوم ماهی و بازارهای سنتی اصفهان و در انتهای سفر نیز بازدید از باغ فین کاشان و بازدید از مراسم گلابگیری بوده است. محل اسکان گروه نیز مطابق هماهنگی انجام شده در محل مهمانسرای دانشگاه اصفهان بوده است.

حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی موسسه از همکاری کلیه دانشجویان شرکت کننده در این اردو، همکاران محترم موسسه از جمله مهندس یوسف پور، سرکار خانم حسینی مسئول محترم دفتر مشاوره و آقای حسینیان که زحمت هماهنگی و برگزاری هر چه بهتر این اردو را بر عهده داشته اند تشکر و قدردانی می نماید. امیدواریم شاهد توسعه هر چه بیشتر اینگونه برنامه ها در حوزه فرهنگی دانشجویی موسسه باشیم.

 

حرم مطهر حضرت معصومه(س):

 

 

صرف صبحانه پس از زیارت در قم:

 

 

سی و سه پل اصفهان :

 

 

مجموعه اقامتی دانشگاه اصفهان :

 

 

پارک ناژوان-باغ پرندگان و مجوعه آکواریوم ماهی:

 

 

کلیسای وانک-منطقه جلفای اصفهان:

 

 

پارک کوهستانی صفه اصفهان :

 

 

کاخ چهل ستون اصفهان :

 

 

میدان امام (نقش جهان) اصفهان:

 

 

باغ و حمام فین کاشان :

 

 

حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی

موسسه آموزش عالی علوم و فناوری آریان


حوزه فرهنگی دانشجویی
بسیج اساتید موسسه
تشکل های دانشجویی
بسیج دانشجویی
انجمن های علمی
انجمن عمران-معماری  
انجمن برق-کامپیوتر
خدمات دانشجویی و فرهنگی
تربیت بدنی و فوق برنامه  
مرکز مشاوره  
امور خوابگاه  
سلف سرویس  
وام صندوق رفاه  
بیمه حوادث دانشجویی  
سفرهای زیارتی
اردوی راهیان نور
موفقیت های دانشجویی
اطلاعيه هاي فرهنگي
اطلاعيه هاي دانشجویی   
   بابل - اميرکلا - کمربندي - نبش خيابان دانشگاه - کدپستي 76437-47317            تلفن (8 خط): 32355000-011  نمابر: 32354000-011
  University St., Amirkola, Babol 47317-76437, IRAN   Tel (8 Lines): (+98-11) 32355000   Fax: (+98-11) 32354000